Pradedami Kauno lopšelio-darželio „Boružėlė“ modernizavimo darbai

 

Iš dalies ES Struktūrinių fondų lėšomis finansuojamu projektu „Kauno lopšelio-darželio“Boružėlė“ modernizavimas didinant paslaugų prieinamumą“ lopšelio-darželio erdvės  bus pritaikytos šiuolaikinio ugdymo poreikiams užtikrinti. Projekto įgyvendinimo metu numatoma modernizuoti lopšelio-darželio „Boružėlė“ keturias grupes įrengiant modernias edukacines erdves bei įsigyjant šiuolaikiškas ugdymo priemones. Išplėtota ir šiuolaikinius ugdymo poreikius atliepianti ikimokyklinio ugdymo infrastruktūra sudarys sąlygas organizuoti kokybiškesnį ir efektyvesnį ugdymo procesą. Grupės bus  formuojamos kaip atviro tipo erdvinė struktūra su joje esančiu pagalbinių funkcijų bloku. Atvira erdvė numatyta suskirstyti į pastovių ir kintamų funkcijų zonas. Visi baldai planuojami mobilūs taip sukuriant galimybę pagrindinę erdvę pritaikyti įvairioms veikloms. Antrojo aukšto grupės bus apjungiamos į bendrą erdvinę struktūrą su galimybe ją skaidyti ir atskirti vieną nuo kitos užuolaidų bei stumdomų atitvarų pagalba. Projektu numatyta įrengti amfiteatrinę salę, kuri galės būti naudojama kaip vientisa erdvė masiniams įstaigos ir bendruomenės renginiams,  galės būti skaidoma į atskiras mažesnes erdves atitinkamoms ugdymo veikloms vykdyti.

Tik patekus į erdvę projektuojamos rūbinėlės su atskira, kiekvienam vaikui skirta, nuosavų daiktų spintele

Ne miego metu erdvė gali tapti vaikų mokymosi ar žaidimų erdve

 

Erdvė gali būti padalinta į atskiras erdves

 

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Numatoma rangos darbų pabaiga – 2020-07-11

Mus surasite:

Kauno lopšelis-darželis „Boružėlė“
Ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Bitininkų g. 21, Kaunas LT-46382, Lietuva
Phone icon  +370 37 420165
Email icon Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Website icon https://www.ld-boruzele.lt
facebook icon https://www.facebook.com

Juridinio asmens kodas: 195473374

  • Mokomoji kalba: Lietuvių kalba
  • Steigėjas: Kauno miesto savivaldybė
  • Teisinė forma: Biudžetinė įstaiga
  • 2002-03-28 Kauno miesto Savivaldybės Tarybos sprendimu buvo įsteigtas Kauno miesto lopšelis-darželis.
  • 2002-11-28 lopšeliui-darželiui buvo suteiktas „Boružėlės“ vardas.

coccinelle 005

  • Atvira naujovėms, humanizmo idėjomis pagrįsta vaikų ugdymo įstaiga, ugdanti kūrybingą, gebančią sveikai gyventi ir linkusią lyderiauti asmenybę.
  • Teikti paslaugas ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, puoselėti visas vaiko galias, lemiančias asmenybės vystymosi sėkmę, sudaryti sąlygas saugiam, ekologiškam ir sveikam ugdymui(si), užtikrinti mokyklinę brandą.

B2

PROJEKTAS ,,MOKYMOSI PER JUDESĮ METODIKOS TAIKYMAS IKIMOKYKLINIAME UGDYME, INTEGRUOJANT SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKUS" NR. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0014 DALINAI FINANSUOJAMAS EUROPOS SOCIALINIO FONDO LĖŠOMIS

Naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį, teikti suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuoti srautą. Spustelėdami „Priimti visus“ sutinkate su mūsų slapukų naudojimu Skaityti Privatumo politika