Darželis aktyviai dalyvauja įvairiuose sveikatą stiprinančiuose bei fizinį aktyvumą skatinančiuose projektuose mieste bei Respublikoje. 2023 m. dalyvavome Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių projekte ,,Sveikatos grandinėlė”.

Untitled.png

Isipildymo akcija page 0001

 

 

 

,,Pyrago diena" mūsų darželyje kasmet vis sukviečia visą bendruomenę sutelkti jėgas vardan gero kitam. Jau ketvirtus metus iš eilės mūsų įstaiga tradiciškai pamini šią gražią iniciatyvą! Norime labai padėkoti visiems gausiai prisidėjusiems kepant pyragus ir dosniai aukojant ,,Išsipildymo akcijai", nest oks buvo mūsų šių metų ,,Pyrago dienos” minėjimo tikslas. Surinkta suma-532.21€. Saldžiau už pyragą-vaikų sveikata! Ačiū Jums, bendruomene.

I vieta page 0001

Kauno lopšelio-darželio ,,Boružėlė“ ,,Ežiukų“ grupės vaikai 2022 m. spalio mėnesį dalyvavo Kauno m. ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų sveikatingumo konkurse ,,Virtualus šuolis“

ir laimėjo I vietą. Konkursą organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.

Konkurso tikslas - formuoti natūralų fizinio aktyvumo įprotį vaikų kasdieniame gyvenime, gerinti emocinę bei fizinę sveikatą. Mus vertino keturi vertintojai ir visi skyrė mums aukščiausius balus! Mes nugalėjom!

Į grupę parvežėme I vietos taurę, 100 eurų vertės dovanų kuponą ir diplomą!

Linkime ir jums būti sveikais, stipriais, smalsiais ir nenugalimais!

Didžiuojamės ,,Ežiukų“ grupės ugdytiniais, mokytoja Gitana Janina Kordušiene ir Inga Laurynaitiene. 

 

 

IKI ĖJIMO VARŽYBOS

Ieškodamas įkvėpimo, muzikos genijus L. van Beethovenas viduryje dienos leisdavosi į ilgus pasivaikščiojimus. Vienas iš ,,Apple" įkūrėjų Steve'as Jobsas reguliariai organizuodavo susitikimus - pasivaikščiojimus, nes jie teikė daugiau įkvėpimo nei sėdėjimas prie stalo. Vaikščiojimo nauda nenusakoma. Visi žinome bei sutinkame, jog jis gerina ne tik smegenų veiklą, tačiau ir fizinę sveikatą. Pernai tokių minčių vedinas mūsų kolektyvas nusprendė ,,mesti" sau iššūkį bei sudalyvauti WALK15 organizuojamose IKI ĖJIMO VARŽYBOSE. Sudalyvavome. Praėjome. Pasisėmėme gerų emocijų. Suartėjome, kaip kolektyvas. Galiausiai žengėme ant scenos ir atsiėmėme ,,Masiškiausio" darželio titulą. Ar tai motyvuoja? Taip. Kodėl? Nes tai buvo netikėta, kadangi žengėme ne dėl titulo ar dovanų. Žinojome, jog gerai praleisime laiką, pabūsime gryname ore, fiziškai pajudėsime. Gavome daugiau nei tikėjomės. Tad šiais metais prašome Jūsų padėti mums kurti tradicijas. Būti vienu kumščiu dėl savęs, dėl vaikų, dėl mūsų bendruomenės. Komandos pavadinimas: L/D ,,BORUŽĖLĖ"

Masikiausias darelis page 0001

 

 

 


Mus surasite:

Kauno lopšelis-darželis „Boružėlė“
Ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Bitininkų g. 21, Kaunas LT-46382, Lietuva
Phone icon  +370 37 420165
Email icon Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Website icon https://www.ld-boruzele.lt
facebook icon https://www.facebook.com

Juridinio asmens kodas: 195473374

  • Mokomoji kalba: Lietuvių kalba
  • Steigėjas: Kauno miesto savivaldybė
  • Teisinė forma: Biudžetinė įstaiga
  • 2002-03-28 Kauno miesto Savivaldybės Tarybos sprendimu buvo įsteigtas Kauno miesto lopšelis-darželis.
  • 2002-11-28 lopšeliui-darželiui buvo suteiktas „Boružėlės“ vardas.

coccinelle 005

  • Atvira naujovėms, humanizmo idėjomis pagrįsta vaikų ugdymo įstaiga, ugdanti kūrybingą, gebančią sveikai gyventi ir linkusią lyderiauti asmenybę.
  • Teikti paslaugas ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, puoselėti visas vaiko galias, lemiančias asmenybės vystymosi sėkmę, sudaryti sąlygas saugiam, ekologiškam ir sveikam ugdymui(si), užtikrinti mokyklinę brandą.

B2

PROJEKTAS ,,MOKYMOSI PER JUDESĮ METODIKOS TAIKYMAS IKIMOKYKLINIAME UGDYME, INTEGRUOJANT SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKUS" NR. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0014 DALINAI FINANSUOJAMAS EUROPOS SOCIALINIO FONDO LĖŠOMIS

Naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį, teikti suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuoti srautą. Spustelėdami „Priimti visus“ sutinkate su mūsų slapukų naudojimu Skaityti Privatumo politika